ערוצי מכירה והזמנות B2B

מערכת מסופונים לסוכני מכירות והזמנות B2B

סוכני מכירות השטח הם בחזית המכירות שלך אל מול לקוחות החברה. מערכת מכירות השטח ("מסופונים") של Signature-IT תומכת באנשי מכירות השטח, בנציגים בנקודות המכירה או במרכז המכירות, מניעה לעמידה ביעדי מכירה והזמנות ומאפשרת מעקב אחר ביצוע הזמנות, אספקתם ותשלום בגין הזמנות שבוצעו.

המערכת המבוססת על Signature-IT PIM מציגה את קטלוג המוצרים באופן ויזואלי, מאפשרת חיפוש וסינון מתקדם, תומכת בהצגת מלאים באמצעות אינטגרציה למערכות ה-ERP וכוללת תמיכה מלאה במחירונים, הנחות ומבצעים.

המערכת כוללת את כל הדרוש לסוכן לנהל את המכירות בשטח: לנהל הזדמנויות, להפיק הצעות מחיר, הזמנות, חשבוניות, לנהל ולעקוב אחר גבייה ותשלומים. המערכת מאפשרת ליצור היררכיה של סוכנים כאשר לכל סוכן ניתן להגדיר הרשאות שונות, למשל עבור היקפי הזמנות שונים, רמות שונות של הנחות, הפקת דוחות ועוד.

מערכת מכירות שטח רב-ערוצית, אחודה, Omni-Channel

בהיותה מערכת אחודה Omni-Channel היא מאפשרת עבודה רציפה הן מהמשרד והן בעבודה מהשטח באמצעות טלפון או טאבלט. המערכת פותחה בגישת mobile first בממשק משתמש קל ונוח וכוללת כלים לשיפור האפקטיביות של הסוכן כמו חילול הזמנות חוזרות, מחולל הזמנות מהיר (Quick Order Pad) וביצוע הזמנות בשם לקוח (מצב "התחזות").

למערכת מחולל דוחות המאפשר יצירה וחילול דוחות ללא צורך בידע בפיתוח ולרשות הסוכן מספר דוחות מובנים מראש לניהול לקוחות הכוללים היסטוריית הצעות מחיר, היסטוריית הזמנות, חשבוניות לגבייה ועוד.

מערכת מכירות השטח ("מסופונים") מיועדת עבור:
  • ניהול מכירות לסוכני שטח
  • הזמנות בשירות עצמי ללקוחות B2B
  • מערך מכירות או שירות לקוחות טלפוני
  • מפיצים וסוכנים עצמאיים

מה אנחנו עושים